Деси Добрева чака дете
108
Певицата пази в тайна датата на раждане
Певицата Деси Добрева разкри,, че е бременна и очаква първото си дете. Тя пожела да запази подробностите в тайна, но в предаването на Нова телевизия "На кафе" издаде, че то ще бъде здрава, инатлива и амбициозна зодия.
"Не се страхувам да стана родител, разбирам се прекрасно с деца и съм го доказала хиляди пъти", каза Деси. Тя дори подготвя докторат за иновативните методи на възпитание при децата.
Певицата, която днес има рожден ден, бе специален гост в предаването, а екипът я изненада с торта, букет от любимите й фрезии и диск с музиката, която обича, от годината на раждането й досега.
"30-тата ми годишнина не ме плаши. 3 е число на щастието, така че се радвам на този ден", сподели певицата.
Днес Деси ще празнува в тесен семеен кръг, но истинският подарък, който тя сама си е направила, е пътуване до Швейцария заедно с най-близките й приятели. Надява се това да се превърне в хубаво изживяване, което ще запомни за цял живот.
Включи се в анкетата на dete.bg и woman.bg и спечели награди
Добави коментар