Къде да заведете децата на 1 юни

20
Къде да заведете децата на 1 юни

Пълен списък на събитията в празничния ден

Искате ли да подарите вълшебен 1 юни на децата си? Е, тогава може да изберете едно от тези места, където заедно с тях да се забавлявате: 

На открито

10.00ч. Благотворително бягане за деца - Борисова градина

10.00ч. - MINI ART FEST 9 - Южен парк II

10.00ч. - Детски празник "Всички заЕдно"- Борисова градина

11.00ч. - National Geоgraphic Kids Tour '19 - София - Борисова градина

11.00ч. - Приятели На Пътя! - Празник На Пътната Безопасност В Южен Парк.

11.00ч. - "Празник на детските усмивки" с Радио FM+ - Парк Заимов

11.00ч. - Първи юни със скаути - Борисова градина

13.30 - София МОНО - парк Военна академия - Бременските музиканти, работилница за кукли - вход свободен

14.00ч. - Тенисът - спортна приказка - Tennis Club 15-40

17.00ч. - Приказни герои и Супер Марио в Деня на детето - Парк Дружба

На закрито

1 юни в Музейко - безплатен ден

Ден на детето в TechnoMagicLand - безплатен ден

НДК - Софийски Международен Литературен Фестивал за деца и младежи - ателиета, срещи и изложби

Забавен 1 юни в Bulgaria Mall

11.00ч. - Часът на Балона - Fun Ring Park - вход свободен

11.00ч. - Бебе надпревара - Парадайс център

11.00ч. - Денят на детето в ИКЕА

11.00ч. - 1 юни - празник от деца за деца - Park Center Sofia

13.00ч. - Ден на детето в Квадрат 500

15.00ч. - Ден на детето на пистата в CARVE - CARVE Indoor Ski, Board & Bar - безплатно каране на ски и сноуборд на закрито

16.00ч. - 1 Юни с Маргаритка и Приказки Без Край София! Paradise Center

На сцена

11.00ч. - БАЛЕТ „АРАБЕСК“ ПОДАРЯВА СПЕКТАКЪЛА „ПЕПЕЛЯШКА“ ВХОД СВОБОДЕН ЗА СВЕТОВНИЯ ДЕН НА ДЕТЕТО - Държавен музикален и балетен център

11.00ч. - Лили и вълшебното бисерче - Софийска опера и балет - голяма зала

11.00ч. - Първи юни с "Джаз за деца"! - PhotoSynthesis - място за фотография, хора и идеи

19.00ч. - Вещици и магьосници - Зала България


11.00ч. - Роня, дъщерята на разбойника - Театър София

11.00ч. - Въздущната принцеса - Театър Възраждане

11.00ч. - Том Сойер - Малък градски театър (Зад канала)

11.00ч. - Бременските музиканти - Младежки театър "Николай Бинев"

11.30ч. - Светулки - Театър 199

12.00ч. - Приказка за попа и неговият слуга Глупан - безплатно за деца - Столичен куклен театър - салон Гурко

16.00ч. - Червената шапчица - Театър Възраждане

16.30ч. - Приказка за рицаря без кон - Младежки театър "Николай Бинев"

16.30ч., 19.30ч. - Цирк "Балкански" с КАЛЕЙДОСКОП - парк Възраждане

17.00ч. - Ние, врабчетата - безплатно за деца - Столичен куклен театър - салон Гурко



Добави коментар